Hakkımızda

Kuruluşumuzdan itibaren Halka Turizm olarak 15 yıldır turizm sektöründe hızlı büyüyerek yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde lider durumda yer almaktadır. Sektörde misyona sahip bir tur operatörü olmanın yanı sıra vizyoner yapısı ile birçok ilke imza atmıştır. Yurtiçinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren kurumumuz Türkiye’de 600’den fazla yurtdışında ise 40’dan fazla yüzlerce tur paketi üreten bir marka haline gelmiştir. Tek çatı altında birçok markaya ev sahipliği yapan halka turizm kişiye özel ve lüks seyahat programları ile sizlere turizm sektöründe hizmet vermektedir.  

Türkiye’nin 7 bölgesine düzenlenen kültür turları ile dünyanın birçok ülkesine gezi programları sayesinde tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Kıbrıs için en gözde oteller için paket tur programlarını bünyesinde bulunduran kurumumuz aynı zamanda günübirlik gezi programlarını da düzenlemektedir. Misafirlerimizin isteklerine göre otobüs ve uçak ulaşımının yanı sıra ayrıca araç kiralama hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Tecrübeli kadrosu ile yıllardan beri en uygun fiyat ve promosyonlar ile sektör içerisinde yer alan büyük kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.  Kendi bünyesi içerisinde birçok deneyimli ve kaliteli personeller ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Başarı ödülleri ile onurlandırılan Halka Turizm aynı zamanda tatil denildiğinde akla gelen marka konumu sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sunmuştur. Doğru ve dürüst hizmet politikası sayesinde Türkiye’nin genelinde güçlü otel bağlantıları ile 500’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağı sunmaya devam etmektedir.

Görüntüleme Sayısı : 1403

  • * Afişe edilen tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.